Elbistan Türkan Elektrik
0 545 338 79 12

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe
Hakkımızda;
Hayatımızın nerdeyse her dakikasında elektrik kullanmaktayız. Evlerinizde, iş yerlerinizde, binalarınızda hayatınızın her alanında elektrik enrjisine sorunsuz sahip olmak çok önemlidir. Bu sebeple elektrik hayatımızın en önemli enerji kaynağıdır.
Elektriğin alanlarınıza ulaşmasında her türlü sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sorunlu noktalarda arızaların ustaca hall edilmesi gerektiği zaman tecrübeli ellere ihtiyacınız vardır. Sorunlarınızı usta ve tecrübeli kişilerin çözmesi size en güzel hizmet olarak geri dönecektir.
Alanında tecrübeli ve uzman olan ustalarımız sorun olan her türlü elektrik arızalarını belirler ve sizlere profesyonelce çözümler sunar. Her gün evinizde, iş yerlerinizde, hayatınızın her alanında karşınıza çıkabilecek elektrik arızalarına Türkan Elektrik olarak tecrübeli ustalarımızla sorunlarınıza hızlı ve etkin bir biçimde çözüm buluyoruz.
 
Günlük hayatınızda acil elektrik tamircisi mi arıyorsunuz?
Günün her anında en kısa zamanda alanlarınıza ulaşıyor ve elektrik sorunlarınızı gideriyoruz.
Kısa devre, kablo temassızlığı, pano tesisatı, şalter sorunları, kablonun su alması, kabloda hasar ve kopukluk, elektrik sigortası arızaları, priz ve ampul arızaları ve her türlü arıza, tamir, bakım işlemleriniz için hesaplı fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz.
Elektrik ustalarımız en modern ekipman ve sistemlerle çalışmaktadırlar. Türkan elektrik olarak bizler siz değerli müşterilerimize elektrik sigorta kutusu tamiri, avize montajı, çanak anten kurulumu, ADSL kurulumu, gibi çeşitli hizmetleri ustaca en kısa zamanda ve en hesaplı hizmet fiyatları ile sunuyoruz.